Bersev Sedef Kaplama
Bersev Sedef Kaplama - Direksiyon Sedef Kaplama - Bir Kalite Duygusu

Bersev Sedef

        Bersev Danışmanlık olarak 2005 yılında kurulan firma sonrasında ürün ithalat ve ihracatına Bersev Sedef olarak 2009 yılında başlamış olup Sedef Kaplama malzemesi, PVC Dekoratif filmler ile Akrilik-Sedef tabakaların ithalat ve ihracatının yanı sıra sektörde aynı zamanda geniş ürün yelpazesi zengin renk çeşidi ve güçlü stok politikasıyla toptan ve perakende satış yapmaktadır.

        Sedef kaplama malzemesi otomotiv sektöründe, Sedef direksiyon kaplama , mobilya yüzey kaplaması,  müzik aletleri aksesuarları ve gözlük çerçevesi yapımı dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bersev Sedef , Direksiyon sedef kaplama ve  Dekoratif Sedef kaplama pazarında yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla - müşterilerinin ilgisi ve güveniyle her geçen gün büyüyerek sektörde lider firma olma yolunda adımlar atmaktadır.

        Firmamız, daima teknolojik ve ticari yenilikleri takip ederek müşterilerine dünya standartlarındaki kaliteyi en uygun fiyata ve en iyi hizmetle sunmayı hedeflemiştir.

Bersev Danışmanlık

        Bersev Danışmanlık / Çin Şube Ofisimiz, Çin Pazarında yerli firmalarımızı kaliteli ürün ve güvenilir firmalar ile buluşturmak için, Çin ile ilgili her türlü ticari konuda 2005 yılından bu yana profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık yapmakta olduğumuz başlıca sektörler endüstriyel üretim makinaları, Tekstil makinaları ve yarı mamülleri, Plastik üretim kalıpları, kağıt ve plastik geri-dönüşüm sistemleri, tekstil ve kağıt boyarmaddeleri vb. şeklindedir.  

 

        Türkiye Merkez Ofisimiz, yabancı firmalara Türkiye’den talep ettikleri urun - güvenilir üretici araştırması ve Türkiye’de yapacakları yatırımlarda danışmanlık hizmeti vermektedir. 

     Bersev Danışmanlık, Çin Halk Cumhuriyeti ile yapıcağınız tüm işlemleriniz için deneyim ve referanslarıyla hizmetinizde.